Kutsikate ja veteranide jõulushow
yetrix007
Meie esimene näitus on siis seljataga. Hulk imeilusaid ja muidugi ka mega armsaid kutsikaid ja väärikaid veterane, mõnusad vestluskaaslased ja lahe olemine. Just nii nagu näitus olema peab!
Ma tunnistan, et olen olnud väga laisk.. Aslanil on potentsiaali palju palju paremaks esinemiseks aga kuna ma olen keskendunud teistele eesmärkidele antud vanuses siis on näitusekool jäänud tahaplaanile. Enne veebruari näitust tuleb end kindlasti kokku võtta. Alustasime näitusepäevaga kohapealt juba kell 10.00 hullu energiapallina- harjutades tagas see super liikumise aga 0 seisaku (minu tegemata töö andis kohe tunda); 2h möödudes ringis oli energia tase keskmine, liikumine ja seismine ok; kella kolmeks päeval, kui toimusid viimased valimised suures ringis oli Aslan tüdinud maiusest ja muidugi ka seetõttu motivatsiooni puudusel seismisest (ma ei hakanud teda batukaga premeerima teiste kõrval, ta mul selline möirgaja, et oleks väiksed ära hirmutanud). Oma viga, oleks pidanud alguses harjutades seda tegema ja maiuse hiljemaks jätma.. aga eks me kõik õpime vigadest:) Eelringis musitas ta kohtuniku üle ja arvas, et sellega tema esinemine võikski piirduda, seista võin ma ise kui tahan. Kuna ma lõpus kasutasin eriti määrivat maiust siis eraldi tänud Inga Siilile, et ta mu ökased käed ja Aslani musitamise üle elas ning sellest hoolimata Aslanit valikuga tunnustas.

Aga siin siis meie tulemused:
TP Beebi 4-6kuud, päeva parim beebi 4-6kuud parima 10 hulka valitud!
Suured tänud kohtunikele kes tegid beebi esimese näitusekogemuse igati meeldivaks!
Tõu kohtunik Helin Kasuk-Tenson
Päeva vanuse parima valiku kohtunik: Inga Siil

Kirjeldus oli meil järgmine:
väga lubav, hambumus ja munandid ok, kaunis, õigete joontega pea, väga hea pigment, hea kõrvaasetus,
väga hea üla- ja alaliin, head kere muud suhted, head esi-ja taganurgad, sünnipärane töbi, õige tekstuuriga karvkate, vaba paralleelne liikumine, hea temperament ja iseloom.

Siin on näha meie esinemist (suured tänud päeva jäädvustajaile: Toomas, Tiina ja Jane, ilma Teieta oleks mälestused kiirelt kaduvad!) läbi Toomase kaamerasilma:Ja siin üks pilt koos neiu "Teraga".


Kommentaarid: 0
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: