Videod ja kasv
yetrix007
Tänased mõõtmised ja kaalumised: 46cm ja 12 kg; sai tehtud ka mõned näitusealased harjutamised.. kergelt võib öelda, et meil on lauaga probleeme hetkel. Laual rohkem lamaks kui seisaks ja julgust tuleb tükk aega kasvatada enne kui midagi toimuma hakkab. Isegi maiusest keeldus vahepeal, seega stress hakkas liiga suureks kuhjuma. Tiba kannatust ja saime nö. tagumiku maast lahti.


(note: the video is streched in hight a bit)

Tundub, et ma pean ikkagi natuke selgitusi juurde kribama. Videotel ei ole taolus esitada mudi tõuomaselt, vaid harjutada koera erinevate olukordadega (saba hoidmine nt. meie puhul annab enesekindlust jne.). Kes vaatab tõu poolelt siis eest esitlus on tõuomane nii laual kui maas.

Harjutustel on kiirus vähene, tuleneb minu sisesest "tõmblemisest", et video oleks õigel ajal õiges kohas lindistamas + asjaolu, et me ei ole väljas ja klubis päris pikalt saanud trenne teha ja pinnase nig keskkonna tõttu on ka Aslan natuke teise energiaga. Edaspidi püüame kindlasti paremini;)Allpool mõningad treeningust videod millede juurde oleksid vajalikud kindlasti ka täpsustused (kahjuks ei oska selgitusi paremini videole lisada ja nendest jäi väheks, mida sain). Sellegi poolest, veidi vaatamist;)Kommentaarid: 0
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: