Aslan Roy on kodus!
yetrix007
Pikk pikk reis, väga eeskujulik käitumine ja palju palju ülihäid emotsioone seoses iseloomu ja siiani toimunud sotsialiseerimise osaga. Paremat kasvatajat hetkel oleks raske tahta olnud! Olgugi, et Aslanit manguti Kanadasse ja oma mees tahtis tal teda endale jätta kuna ta tõesti on selle pesakonna parim, siis usaldati ta ikkagi minu hoolde. Ütlen ausalt, minu jaoks on see maailma suurim kompliment ja see tunne on super:)
  

Uues kohas maha saades on saba kohe püsti, silmad uudishimulikult ümbrust uurimas. Tark poiss, enne uurib, siis tegutseb! Mitte mingit hirmu ega üleolevust, tasakaalukas aga energiline, nagu tõule omane! Häälekas on ta esialgu ka, rahulolematus ja uudishimu antakse häälega teada, puur eriti ei meeldinud aga minu jalge ligi magada ja oleskleda on, tundub, et väga kodune.


Rihm sai täna esimest korda kaela ja sellega leppis väga ruttu ja kenasti. Seakõrv hävitati väga kiiresti ja isu on ka poisil väga hea. Hädad teeb kenasti paberile, no ausalt, mida veel tahta saaks? Koju jõudes lõi energiapall ka välja täies mahus, kõik mis ripakile veel jäänud käis suust läbi ja keset ööd sai ka naabritele kõva häälega tere öeldud:P Homme jälle reisule, siis kohtub pisike seikleja Carl Felixi ja minu vanematega.
Paar pilti ka (pildile on seda tulekera pea võimatu saada aga mõned siiski "õnnestus") :)

     

Kommentaarid: 5
Teretulemast koju Aslan!
Truumu 18. september 2010
Õnne teile kõigile!!!
Jaana Vahter 18. september 2010
Supper! Tere tulemast koju!
karukann 18. september 2010
Kaikkea hyvää Aslanille, meidän suosikkipojalle uuteen kotiin! ;-)
Anne Granström, Black Wizard's kennel, Aslanin kasvattaja 18. september 2010
Palju õnne kojujõudmise puhul! Ilus püstkõrv. Meie kõrvikul olid selles eas kõrvad veel lontis, mis lontis.
Tervitasime nädalavahetusel ka Aslani isa Leod :).
Lea & Tera 18. september 2010
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: